KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8703359
nr 870 3359
Akvarell
signerad. , Soldater till häst, motivet: 20x23
Utrop:
500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:10:43
100 kr
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
1.300 kr
900 kr
1.100 kr
1.500 kr
6
1.500 kr
6
1.600 kr
1.700 kr
6
1.800 kr
1.900 kr
6
2.000 kr